Предстоятель ПЦУ Епіфаній вперше зустрівся з Вадимом Пристайком

09.11.2019 8:32 0

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко 7 листопада провів свою першу зустріч з Предстоятелем Православної Церкви України Епіфанієм.

Про це повідомляє сайт МЗС.

Пристайко і Блаженніший Епіфаній обговорили роль релігійних центрів України у реалізації ініціатив Президента України Володимира Зеленського щодо врегулювання збройного конфлікту з РФ.

Сторони обговорили також ситуацію з порушеннями прав вірян Православної Церкви України на окупованих територіях України – на Донбасі та в Криму.

Вадим Пристайко повідомив про заходи МЗС щодо захисту свободи віросповідань та доведення до міжнародної спільноти кричущих фактів порушень прав людини у релігійній сфері на окупованих територіях.

У цьому контексті Предстоятель розповів Міністру про зустрічі у ході свого нещодавнього візиту до США, зокрема, з Державним секретарем США Майклом Помпео.

Митрополит Київський і всієї України поінформував про налагодження церковного спілкування з іноземними Православними Церквами.

Нагадаємо, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що УПЦ МП у своїй назві повинна позначити свою приналежність до Російської Церкви, оскільки у Москві розташований її центр впливу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/77726/

Следующая новость
Предыдущая новость

Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете! Азартные игры и ставки Cazino: правильный выбор онлайн казино - залог успеха Особенности и специфика шоссейных квадроциклов Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды

Публикации