Предстоятель Молдавської Православної Церкви звернувся до Президента Порошенка з приводу Почаївської лаври

28.11.2018 14:38 12

Предстоятель Молдавської Православної Церкви звернувся до Президента Порошенка з приводу Почаївської лаври

Предстоятель Молдавської Православної Церкви Митрополит Володимир закликав Президента України Петра Порошенка "виконати свою конституційну роль гаранта збереження свободи і релігійного миру в країні", та запевнив у своїх посилених молитвах за мир і єдність віри.

Про це йдеться у відкритому листі, який оприлюднено на офіційному сайті Молдавської Православної Церкви.

“Православна Церква Молдови з великою тривогою дізналася про намір Міністерства юстиції України анулювати рішення про передачу в користування Української Православної Церкви, предстоятелем якої є Блаженніший Митрополит Онуфрій, чернечого комплексу Успенської Почаївської лаври (Тернопільська область)”, - йдеться у листі.

"Синод Православної Церкви Молдови, духовенство і весь благочестивий молдавський народ висловлює слова підтримки єдиній канонічній Православній Церкві України, яка зберігає і передає незмінним непорушну істину майбутнім поколінням”, – наголошується у листі.

Водночас Митрополит Володимир відзначив "визначну роль української святині в духовному житті православних Молдови". “З особливим хвилюванням ми стежимо за глибокою кризою, у яку була втягнута Українська Православна Церква, мета якої посіяти релігійну ворожнечу серед населення України”, - розповів Предстоятель Молдавської Православної Церкви. Про це повідомляє УНІАН-релігії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73696/

Следующая новость
Предыдущая новость

Переезды и перевозка мебели На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн Клуб СуперСлотс для азартных игроков Как заработать на бинарных опционах без риска Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах

Публикации