Предстоятель Епіфаній: «Двері нашої Церкви відкриті для всіх»

17.12.2018 6:10 0

Предстоятель  Епіфаній: «Двері нашої Церкви відкриті для всіх»

Новообраний Предстоятель Української Помісної Автокефальної Православної Церкви Епіфаній (Думенко) закликав усіх православних в Україні єднатися довкола нової Церкви. Про це першоєрарх заявив на Софіївському Майдані у своїй першій промові у якості Предстоятеля.

«Двері нашої Церкви відкриті для всіх. Ми закликаємо до єднання, бути у цій визнаній єдиній помісній українській Православній Церкві», - заявив він.

«Переконаний, що Православна Церква, єдина і визнана, вірою і правдою, служитиме своєму українському народові, молитиметься і вестиме його шляхом спасіння», - додав першоєрарх.

Митрополит Епіфаній заявив, що у духовенства нової Церкви попереду багато роботи.

«Ми повинні завершити справу єднання українського православ’я, плекати нашу українську богословську освіту і науку, молитись за припинення війни та за панування в Україні справедливого миру. Нехай нам у цьому допоможе Господь», - наголосив Предстоятель.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/73923/

Следующая новость
Предыдущая новость

Все про медичне страхування для іноземців Безопасный высококачественный гемблинг Детокс процедуры: польза и вред, риски мероприятий при горечи во рту Памятники любой сложности и цены Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини»

Публикации