Представник президента України і болгарський патріарх обговорили тему української автокефалії

20.06.2018 15:03 6

Представник президента України і болгарський патріарх обговорили тему української автокефалії

На зустрічі були присутні кілька болгарських єпископів, в т.ч. єпископ Герасим, секретар Священного Синоду БПЦ, а також посол України Микола Балтаджі.
Під час прийому Ростислав Павленко детально пояснив владикам церковну ситуацію в Україні, додавши, що з початку 1991 року Україна бореться за свою релігійну незалежність.
Патріарх Неофіт сказав, що ситуація в Україні неодноразово обговорювалася на засіданнях Синоду Болгарської Православної Церкви і сам глава БПЦ неодноразово заявляв про свою позицію з цих проблем. Єпископ Герасим додав, що Синод добре знайомий з обговорюваною ситуацією і складністю, але висловився за суворе дотримання церковних канонів, яких протягом століть дотримується Православна Церква.
Микола Балтаджі зазначив, що в цьому році відзначаються знаменні ювілеї в церковному житті України. Один з них - 1000-річчя заснування Києво-Печерської лаври. Ростислав Павленко підкреслив, що між українськими та болгарськими людьми завжди були добрі стосунки, нагадавши, що саме болгарські священики служили на землях сучасної України, несучи віру людям.
Співрозмовники зійшлися на тому, що потрібно посилити молитви до Бога: якщо щось неможливо для людини, то можливо для Бога.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать Печное отопление для дома или дачи Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Сайт мегаразвлечений и суперпризов

Публикации