Представники УПЦ ознайомились із системою теологічної освіти Німеччини

17.11.2017 20:43 6

Представники УПЦ ознайомились із системою теологічної освіти Німеччини

Група у складі помічника ректора КДАіС з навчально-методичної роботи професора архімандрита Сильвестра (Стойчева), проректора з наукової роботи професора В. В. Буреги й аспіранта КДАіС Є. В. Комарова мала зустрічі з представниками православних, католицьких і протестантських факультетів Мюнстера, Гейдельберга, Мюнхена та Айхштетта. Представників Київських духовних шкіл супроводжував професор КДАіС та співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ С. М. Бортник.
29–30 жовтня група мала низку зустрічей в Мюнстері, зокрема, з професорами Томасом Бремером, Клеменсом Леонардом, Ассадом Еліасом Каттаном, Гансом-Петером Гросхансом і Йоханесом Ельдеманом.
31 жовтня та 1 листопада група провела в Гейдельберзі, де ознайомилась з богослужбовою традицією Євангелічної Церкви та системою підготовки тутешніх священнослужителів. Члени групи мали зустріч з професором Міхаелєм Велькером, директором Дослідницького центру міжнародного та міждисциплінарного богослов’я (FIIT).
2–3 листопада представники КДАіС відвідали Мюнхен. Відбулися зустрічі з деканом факультету католицького богослов’я професором Вольбольдом та з деканом факультету євангелічного богослов’я професором Альбрехтом. Особливу зацікавленість викликали зустрічі з православними представниками в Мюнхені – професором Афанасіосом Влетсісом, групою його колег та студентами Інституту з вивчення православного богослов’я. Визначними подіями стали зустрічі з керівником відділу міжцерковного спілкування архієпископського ординаріату доктором Флоріаном Шуппе та з головою міжхристиянської Ради Баварії (ACK-Bayern) Йоргом Влантісом.
Подорож закінчилась відвідуванням Східного колегіуму в місті Айхштетті, що поблизу Мюнхена. Як і в більшості інших місць, тут члени групи змогли ознайомитись з умовами перебування та проживання студентів-богословів.
Подорож відбулась завдяки співпраці та сприянню благодійного фонду німецьких католиків «Реновабіс» та українського благодійного фонду «Академічна ініціатива».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Сеть магазинов качественных тканей и фурнитуры Тренажеры для повсеместного использования Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів

Публикации