Представники УПЦ (МП) відвідали українських військовополонених у Луганську

29.07.2018 13:53 0

Представники УПЦ (МП) відвідали українських військовополонених у Луганську

22 липня 2018 представники Синодального відділу УПЦ МП з соціально-гуманітарних питань відвідали українських військовополонених, військовослужбовців Збройних Сил України: Романа Фурсова, Яківа Веремейчика та Юрія Євтушка, які перебувають в СІЗО на окупованій території Луганська. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«У нас, нарешті, з’явилася можливість вперше, як виявилося, з української сторони, відвідати українських військовополонених, що перебувають у Луганську, — розповів голова відділу протоєрей Владислав Діханов. — Хоч розмова була нетривалою, але вдалося досить повно поспілкуватися з українськими військовими, які знаходяться поки що в полоні, відчути їх настрій, підтримати, передати листи та привіти від рідних і близьких, також вдалося цим трьом військовослужбовцям передати великі пакети з продуктовими наборами, які були закуплені на місці».

Можливість відвідати українських військовополонених в Луганську УПЦ МП шукала вже давно, і коли отримала інформацію, що така можливість з’явилася, на збори було всього півтора дня.

«За реакцією ув’язнених було видно, що вони не очікували нашого візиту, видно було, що їх не попереджали, що швидше за все, вони були буквально поставлені перед фактом, що ми вже приїхали. Починалося спілкування під телекамерами, але потім ми попросили, щоб нам дали можливість поспілкуватися без камер і мікрофонів, чисто по-людськи, як кажуть, поговорити. І нам була надана ця можливість. Хлопці військовополонені вже відчували себе більш спокійно, розкуто: ми поговорили про сім’ї, про перспективи на майбутнє, плани. Спробували дізнатися, чи є якісь проблеми, і чим ми можемо допомогти. Загалом бесіда-знайомство успішно відбулася. Думаю, що тепла звісточка з Батьківщини дасть свій результат, свій поштовх доброї спрямованості».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71999/

Следующая новость
Предыдущая новость

Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам Функциональная мебель: выбираем диван Игровые автоматы нового поколения от казино Вулкан Больничный лист при родах Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери

Публикации