Представники УГКЦ беруть участь у 62-й Загальній конференції капеланської служби Німеччини

27.10.2017 20:03 6

Представники УГКЦ беруть участь у 62-й Загальній конференції капеланської служби Німеччини

У Німеччині відбувається 62-га Загальна конференція католицьких військових капеланів. Уже традиційно в цій зустрічі капеланів із різних країн світу беруть участь і представники Української Греко-Католицької Церкви: владика Михайло (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, та отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Капеланська служба діє з 1956 року і налічує 172 військових капеланів. На час служби капелани є державними службовцями. Заходи та діяльність капеланів фінансуються державою. Це все завдяки базовому закону, якого, на превеликий жаль, у нас ще немає, – розповідає отець Любомир Яворський. – Загострюю увагу на тому, що нам дуже потрібний базовий закон для налагодження ефективної капеланської служби».

Як зазначив о. д-р Петро Станько, священик УГКЦ, який служить в капеланській службі Німеччини за обміном, загальний з’їзд усіх військових капеланів з Німеччини та інших країн світу є щорічною подією: «Німецьке капеланство на цю зустріч запрошує гостей, делегації з різних країн світу: Іспанії, України, Польщі, Хорватії, Словаччини, Угорщини, Америки, Австрії, Франції тощо. Таке запрошення є найбільшим виявом дружби німецьких капеланів. Владика Михайло (Колтун) і отець Любомир Яворський давно вже є тими гостями з України, яких щороку запрошують і чекають».

Традиційно конференція триває тиждень і має подвійну мету: зібрати капеланів і підсумувати досягнення, обговорити виклики сьогодення, зміни в Бундесвері тощо; створити можливість зустрітися капеланам і представникам влади, щоб висловити свої прохання, питання та пропозиції. Ці зустрічі проводяться також для того, щоб виявити вдячність капеланам за їхню працю, попрощатися з тими, які завершують служіння, і представити нових військових капеланів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/68771/

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО Критерии выбора люстр Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» Высококачественный гемблинг и хорошая прибыль

Публикации