Представники РУНВіри хочуть звести у Луцьку свій храм

19.07.2018 11:03 0

Представники РУНВіри хочуть звести у Луцьку свій храм

Релігійна громада РУНВіри "Лад", звернулися до постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру щодо виділення земельної ділянки для будівництва храму.

Про це йшлося під час засідання комісії 18 липня, повідомляє видання Конкурент.

Голова комісії Олександр Козлюк, зауважив, що комісія не виділяє землю, тому представникам громади варто її знайти самостійно.

Самі ж члени релігійної громади запевнили, що до Луцькради звертаються вже втретє і, за їх словами, інші представники релігійних конфесій отримують землю, а вони – ні.

Однак начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала пояснив, що представникам "Ладу" повідомляли ще раніше, що управління земельних ресурсів не шукає земельні ділянки і тому їм самим необхідно знайти місце та підготувати документи. Лише за таких умов Луцькрада розглядатиме це питання.

Якщо ж у Луцьку таку землю не знайдуть, то можуть її пошукати за межами міста та звернутися до відповідних установ.

Комісія порекомендувала громаді самостійно віднайти відповідну земельну ділянку для будівництва храму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/71871/

Следующая новость
Предыдущая новость

Когда лучше стричься, чтобы иметь красивые волосы Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Помощь профессионалов при вскрытии замка Где найти оригинальный контент от Гаминатор?

Публикации