Представники ПЦУ з усієї України ділилися досвідом реєстрації парафій та єпархій

21.03.2019 7:30 0

Представники ПЦУ з усієї України ділилися досвідом реєстрації парафій та єпархій

Представники ПЦУ всіх єпархій з усієї держави 19 березня зібралися в залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії задля розгляду питань стосовно юридичної реєстрації статутної документації парафій та єпархій. Про це повідомляє сайт ПЦУ.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній дав старт дискусії, під час якої єпископат, представники єпархій і юристи обговорили актуальну ситуацію в регіонах та процес приєднання релігійних громад до Української Православної Церкви.

У заході також взяв участь Іван Папаяні – начальник відділу моніторингу діяльності та реєстрації статутів релігійних організацій Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури.

Учасники зустрічі отримали змогу довідатися про ключові норми українського законодавства у релігійній сфері та поділитися досвідом вирішення юридичних питань. Серед найважливіших питань було обговорення проекту статуту, розробленого юридичним відділом Київської Митрополії для парафій Православної Церкви України.

За результатами зустрічі було ухвалено рішення звернутися до Митрополита Епіфанія з проханням благословити створення робочої комісії, завданням якої має стати затвердження остаточного варіанту статуту.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75135/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности Рискуйте и получайте множество призов Изготовление памятников под заказ

Публикации