Представники Вселенського Патріархату підтримали Митрополита Епіфанія у розбудові ПЦУ

25.05.2019 9:29 6

Представники Вселенського Патріархату підтримали Митрополита Епіфанія у розбудові ПЦУ

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 23 травня зустрівся з представниками Вселенського Патріархату митрополитом Галльським Еммануїлом та другим секретарем Святого та Священного Синоду дияконом Григорієм (Фрагакісом).

Офіційний сайт ПЦУ повідомив: «Сторони обговорили актуальні питання церковного життя: як внутрішньо церковного так і всеправославного характеру та значення.

Предстоятель Православної Церкви України висловив подяку представникам Константинополя за постійну турботу Церкви-Матері про мир та єдність.

Своєю чергою представники Вселенського Патріархату висловили підтримку Його Блаженству в його нелегкій щоденній праці над розбудовою Помісної Православної Церкви України і побажали Божої допомоги».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75932/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Казино Вулкан - ваши мечты сбываются Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава

Публикации