Працівники поліції звершили паломництво в Почаївську лавру

20.11.2017 14:43 0

Працівники поліції звершили паломництво в Почаївську лавру

Організатором духовної поїздки в Почаїв виступила профспілка атестованих працівників поліції Закарпаття та її керівник – Валерій Менджул.
Гості з Закарпаття вклонилися усім Почаєвським святиням. А дорогою додому відвідали джерело святої прав. Анни.
«Ця поїздка, як і всі попередні, не могла б відбутися без сприяння керівництва закарпатської поліції, особисто начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковника Романа Стефанишина. Ми щиро вдячні керівнику за підтримку нашої профспілкової організації. А на майбутнє плануємо й інші поїздки у визначні духовні та туристичні місця України й нашого краю. Адже духовний відпочинок дає нашим правоохоронцям велику наснагу в їх нелегкій роботі на благо українського народу», – прокоментував голова Закарпатської профспілки атестованих працівників поліції Валерій Менджул.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Где найти оригинальный контент от Гаминатор? Вчимо англійську швидко та ефективно Запчасти на китайские автомобили

Публикации