Працівники поліції звершили паломництво в Почаївську лавру

20.11.2017 14:43 0

Працівники поліції звершили паломництво в Почаївську лавру

Організатором духовної поїздки в Почаїв виступила профспілка атестованих працівників поліції Закарпаття та її керівник – Валерій Менджул.
Гості з Закарпаття вклонилися усім Почаєвським святиням. А дорогою додому відвідали джерело святої прав. Анни.
«Ця поїздка, як і всі попередні, не могла б відбутися без сприяння керівництва закарпатської поліції, особисто начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковника Романа Стефанишина. Ми щиро вдячні керівнику за підтримку нашої профспілкової організації. А на майбутнє плануємо й інші поїздки у визначні духовні та туристичні місця України й нашого краю. Адже духовний відпочинок дає нашим правоохоронцям велику наснагу в їх нелегкій роботі на благо українського народу», – прокоментував голова Закарпатської профспілки атестованих працівників поліції Валерій Менджул.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Условия получения бездепозитного бонуса в онлайн-казино УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Реле напряжения, защита электроприборов. Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Приобретение купели для крещения

Публикации