Православна Церква Чехії та Словаччини висловила підтримку УПЦ (МП)

13.11.2018 9:22 3

Православна Церква Чехії та Словаччини висловила підтримку УПЦ (МП)

Митрополит Чеських земель і Словаччини Ростислав висловив солідарність з митрополитом Київським УПЦ (МП) Онуфрієм на тлі отримання Україною автокефалії. Про це він заявив в суботу, 10 листопада, в словацькому Пряшеві на зустрічі з єпископом Віктором, главою представництва УПЦ при європейських міжнародних організаціях, пише "Інтерфакс".

"Ми дуже переживаємо за братську Українську православну Церкву. Ми з вами молитовно підтримуємо і будемо підтримувати Українську Православну Церкву на чолі з Блаженнішим митрополитом Онуфрієм. Ми не говоримо "ваш український народ", але говоримо "наш народ", тому що ми єдині у Христі і належимо до єдиної соборної і апостольської Церкви", - сказав митрополит Ростислав.

Глава Православної Церкви Чехії та Словаччини також висловив надію на мудрі рішення всього вселенського православ'я в зв'язку з церковною ситуацією в Україні.

"Як свідчить історія, ніколи втручання держави і політики в справи Церкви не закінчувалося успішно, тому що не можна побудувати навіть тимчасове благо на порушенні святих канонів православної Церкви", - зазначив митрополит.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/73460/

Следующая новость
Предыдущая новость

Церковные изделия высокого качества Плюсы и минусы атеизма Квартира начинается со входной двери Казино для тех, кто привык побеждать У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці

Публикации