Православна Церква України підтримує вакцинацію

05.08.2019 19:00 3

Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній заявив, що Православна Церква підтримуватиме заходи з імунізації дорослих від дифтерії та правця.

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

На спільній зустрічі керівників ЦГЗ МОЗ України та ПЦУ обговорили умови співпраці щодо запобігання поширенню захворюваності та продовження інформування населення про важливість вакцинації.

Підтримка Церкви дуже важлива, адже в Україні вкрай низький рівень вакцинації від дифтерії та правця. Вакциновані менше 70% дітей, а рівень охоплення щепленнями серед дорослих — ще нижчий. Більше того, чимало дорослих не знають, що робити ревакцинацію (повторну вакцинацію) треба кожних 10 років.

Вакцинація — єдиний спосіб захиститися від інфекції. МОЗ України закликає перевірити наявність необхідних щеплень у дітей та дорослих і якомога швидше вакцинуватися. Це безоплатно як для дітей, так і для дорослих. Зверніться до сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, з яким підписали декларацію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76742/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественный металлопрокат от компании "Будсервис" по доступной цене Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Золотые россыпи игровых автоматов Пирамиды Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Выигрывать легко, удобно и просто

Публикации