Православна Церква України проводить свою першу Хресну ходу

28.07.2019 21:13 0

Православна Церква України проводить свою першу Хресну ходу

У Києві Православна Церква України розпочала свою першу Хресну ходу до 1031-річчя Хрещення Руси-України на чолі з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Про це повідомляє Укрінформ.

Багатотисячна колона рушила від Святої Софії Київської до пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру після завершення Божественної літургії. Люди йдуть з прапорами України та з плакатами на підтримку Митрополита Епіфанія. Колону очолює митрополит Епіфаній, також до Хресної ходи долучився п’ятий Президент України Петро Порошенко.

Серед присутніх — сім’ї з дітьми, молодь, люди літнього віку, люди в інвалідних візках. Також у ході беруть участь військові.

Учасників ходи охороняє поліція.

Біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру пройде молебень і прозвучить молитва за Україну.

Нагадаємо, на засіданні Синоду ПЦУ 24 червня було вирішено провести 27-28 липня 2019 року загальноцерковні святкування 1031-ї річниці хрещення Руси-України: ввечері 27 липня – Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі Києва; вранці 28 липня – Божественну літургію у Малій (Теплій) Софії, хресний хід до пам’ятника св. рівноапостольному князю Володимиру та молебень.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/76652/

Следующая новость
Предыдущая новость

Поисковое продвижение интернет магазинов Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов Выбор красок для фасада Основы ремонта домашней электроники

Публикации