Православна Церква України може стати Патріархатом, – екзарх Константинополя

11.01.2019 13:25 0

Православна Церква України може стати Патріархатом . Проте до того, як звертатись до Константинополя, в Українській церкві має відбутись важливий процес.

Про це в інтерв'ю "ВВС Україна" заявив архиєпископ Даниїл Памфільський Української Православної Церкви в США, інформує 24 канал.

Екзарх Константинополя наголошує на процеі глибинного об'єднання всередині ПЦУ.

Не можу передбачити майбутнє, але впевнений, що це відбудеться. У ПЦУ є всі можливості і передумови, щоб набути статусу патріархату, але спочатку має відбутися процес глибокого об'єднання. Тобто об'єднатися повинні не тільки колишні УПЦ КП і УАПЦ, а також ірархи та духовенство РПЦ, які сьогодні є в Україні, – зазначив Даниїл Памфільський.

За його словами, коли цей процес завершиться, Православна Церква України зможе до Константинополя з проханням розглянути зміну статусу церкви.

"Це буде зміна Томосу і проголошення патріархії. Константинополь ніколи не приховував, що це цілком можливо", – додав архиєпископ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74259/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ритуальные перевозки по всей Украине Лучшие наручные часы Лучшая мужская обувь на любой случай Врезные замки - высокое качество и доступные цены Мемориальные комплексы из гранита

Публикации