Православна Церква України засудила напад на храм УПЦ МП у Сумах

19.01.2019 11:19 0

Православна Церква України засудила напад на храм УПЦ МП у Сумах

Православна Церква України висловила категоричне засудження злочину, який стався у Сумах, коли до храму УИЦ МП вкинули піротехнічним засобом для гри в страйкбол.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці ПЦУ.

«Особисто Предстоятель Блаженнійший Митрополит Епіфаній, інші офіційні представники Церкви, і до Об‘єднавчого Собору, і після нього багато разів наголошували на неприпустимості актів насильства на ґрунті міжконфесійних відносин, підкреслюючи, що церковне єднання повинне відбуватися добровільно та в мирний спосіб.

Разом з тим відомо, що дотепер на замовлення з держави-агресора в Україні не раз вчинялися провокаційні дії, спрямовані на розпалювання релігійної чи національної ворожнечі. Низку таких злочинів розкрито і доведено, що їхні замовники знаходяться закордоном.

Сподіваємося, що правоохоронці знайдуть і притягнуть винних у злочині, вчиненому сьогодні в Сумах, до відповідальності. А всім, хто стоїть за цим злочином, незалежно від того, якими мотивами вони керувалися, маємо нагадати, що вони вчинили великий гріх, відповідальність за який лягає на них перед Богом», - зазначають у ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/74362/

Следующая новость
Предыдущая новость

Функциональная мебель: выбираем диван Самая профессиональная служба эвакуации Азартные игры и православие Лучшие станции для очистки сточных вод Как быстро и выгодно избавиться от отходов

Публикации