Православна Церква України засудила напад на храм УПЦ МП у Сумах

19.01.2019 11:19 0

Православна Церква України засудила напад на храм УПЦ МП у Сумах

Православна Церква України висловила категоричне засудження злочину, який стався у Сумах, коли до храму УИЦ МП вкинули піротехнічним засобом для гри в страйкбол.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці ПЦУ.

«Особисто Предстоятель Блаженнійший Митрополит Епіфаній, інші офіційні представники Церкви, і до Об‘єднавчого Собору, і після нього багато разів наголошували на неприпустимості актів насильства на ґрунті міжконфесійних відносин, підкреслюючи, що церковне єднання повинне відбуватися добровільно та в мирний спосіб.

Разом з тим відомо, що дотепер на замовлення з держави-агресора в Україні не раз вчинялися провокаційні дії, спрямовані на розпалювання релігійної чи національної ворожнечі. Низку таких злочинів розкрито і доведено, що їхні замовники знаходяться закордоном.

Сподіваємося, що правоохоронці знайдуть і притягнуть винних у злочині, вчиненому сьогодні в Сумах, до відповідальності. А всім, хто стоїть за цим злочином, незалежно від того, якими мотивами вони керувалися, маємо нагадати, що вони вчинили великий гріх, відповідальність за який лягає на них перед Богом», - зазначають у ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/74362/

Следующая новость
Предыдущая новость

«Квадродрайв» Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру Тест ДНК по отцовской линии «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію

Публикации