«Правий сектор» пролобіював виділення землі УПЦ КП на Полтавщині

16.03.2018 23:05 6

«Правий сектор» пролобіював виділення землі УПЦ КП на Полтавщині

15 березня у Лохвиці (Полтавська область) відбулося засідання міської ради щодо виділення у центрі міста земельної ділянки: депутати мали визначитися, кому її передати – УПЦ КП чи УПЦ (МП).

На прохання місцевої громади до Лохвиці прибули активісти НВР "Правий сектор". Вони мали забезпечити мирне вирішення земельного питання, яке було останнім у порядку денному сесії, повідомляє сайт організації.

Подивитися на хід голосування та підтримати морально депутатів у сесійній зал прийшов архиєпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір. Вболівальники з боку УПЦ (МП) на засідання не прийшли.

Як відомо, 19 лютого представники УПЦ КП подали заяву до Лохвицької міськради з метою остаточного вирішення питання. 4 березня аналогічний крок зробили прихильники Московського Патріархату, сподіваючись на підтримку місцевих депутатів-опоблоківців.

Як повідомляє сайт «Правого сектору», чергова сесія показала, що силами громади та за підтримки націоналістів можна зламати відчайдушний опір українофобів, які намагалися затягнути передачу землі на постійне користування парафії УПЦ КП.

«Правосекторівці фактично без проблем переконали, що їхня присутність не зашкодить проведенню сесії, а отже рішення мало бути позитивни»,– пише сайт.

З 24 присутніх депутатів 22 проголосували "за" – земельну ділянку у розмірі 0,2 га передано у постійне користування УПЦ КП для розроблення проекту майбутнього храму. Присутні парафіяни та активісти "Правого сектору" пообіцяли допомогти грошима для якнайшвидшого будівництва української церкви.

Як вдалося з'ясувати, на спірній земельній ділянці до середини 1920-х років була церква, збудована коштом кошового отамана Петра Калнишевського. Храм згодом зруйнували більшовики. З 2008 року на тому місці було залито фундамент для майбутнього храму УПЦ КП, але їхні опоненти руками своїх впливових поплічників постійно блокували передачу землі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/70452/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественный ремонт холодильников в Черкассах У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш" УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Качественные итальянские межкомнатные двери Вебинары, конференции и интенсивы для учителей на одном сайте

Публикации