"Правий сектор" нагородив патріарха Філарета

21.03.2018 22:16 6

У зустрічі також взяв участь архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.
Сторони зустрічі обговорили ряд питань, що складають взаємний інтерес.
Керівники "Правого сектору" розповіли патріарху про діяльність організації та Добровольчого українського корпусу, який 4 роки захищає Україну від російської агресії на Донбасі, а також про співпрацю "Правого сектору" з УПЦ Київського Патріархату у справі захисту волевиявлення православних громад, які прийняли рішення залишити Московський Патріархат та приєднатися до Київського Патріархату.
Глава УПЦ КП відзначив, що зараз, як ніколи, суспільство повинне бути єдиним в захисті української держави. "Росія зброєю Україну захопити не може. І вона намагається збурити українське суспільство зсередини, роз'єднати. Але перед лицем цієї агресії ми всі повинні бути єдиними. Хоч ми і різні політично, але повинні триматись головного - захисту Української Держави", - цитує сайт УПЦ КП патріарха Філарета.
Учасники зустрічі обговорили також моральні виклики й загрози, що постають перед українським суспільством.
За духовну і гуманітарну допомогу бійцям-добровольцям Андрій Стемпіцький вручив патріарху Філарету орден "Солідарності ДУК ПС" І ст.
Патріарх побажав присутнім Божої допомоги у захисті української держави від російської агресії та благословив на добрі справи на благо України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшее предложение от игрового клуба Удобные врезные мойки на кухню Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Золотые крестики в Украине со скидкой Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах

Публикации