"Правий сектор" нагородив патріарха Філарета

21.03.2018 22:16 6

У зустрічі також взяв участь архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.
Сторони зустрічі обговорили ряд питань, що складають взаємний інтерес.
Керівники "Правого сектору" розповіли патріарху про діяльність організації та Добровольчого українського корпусу, який 4 роки захищає Україну від російської агресії на Донбасі, а також про співпрацю "Правого сектору" з УПЦ Київського Патріархату у справі захисту волевиявлення православних громад, які прийняли рішення залишити Московський Патріархат та приєднатися до Київського Патріархату.
Глава УПЦ КП відзначив, що зараз, як ніколи, суспільство повинне бути єдиним в захисті української держави. "Росія зброєю Україну захопити не може. І вона намагається збурити українське суспільство зсередини, роз'єднати. Але перед лицем цієї агресії ми всі повинні бути єдиними. Хоч ми і різні політично, але повинні триматись головного - захисту Української Держави", - цитує сайт УПЦ КП патріарха Філарета.
Учасники зустрічі обговорили також моральні виклики й загрози, що постають перед українським суспільством.
За духовну і гуманітарну допомогу бійцям-добровольцям Андрій Стемпіцький вручив патріарху Філарету орден "Солідарності ДУК ПС" І ст.
Патріарх побажав присутнім Божої допомоги у захисті української держави від російської агресії та благословив на добрі справи на благо України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка Гадания онлайн стали реальностью Отели с конференц залами в Киеве Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана»

Публикации