По всій Україні відзначили День молитов за сиріт

12.11.2019 6:39 0

По всій Україні відзначили День молитов за сиріт

Церкви по всій Україні приділяють особливу увагу дітям, які залишилися без піклування батьків. Метою Дня молитви за сиріт є нагадати людям про Боже ставлення до таких дітей і допомогти побачити шляхи, як їм допомоги.

День молитви проводився 10 листопада. Основні заходи відбуваються під час недільної служби.

День молитви за сиріт – це ініціатива Альянсу «Україна без сиріт», всеукраїнського руху християн та організацій, які працюють в єдності, маючи одну спільну мету: охопити всіх дітей-сиріт справжньою християнською турботою, дати можливість кожній дитині зростати в люблячій сім’ї та попередити сирітство в Україні.

По всій Україні відзначили День молитов за сиріт

8 листопада В Одесі в Євангельській Пресвітеріанській Церкві відбулася молитва. Віруючі з різних християнських Церков Одеси молитовно просили Бога про захист, благословення і щасливих сім'ях для всіх дітей-сиріт, а також про Божу милість для тих, хто приймає і виховує їх в своїх сім'ях.

У Львові в Центрі Опіки Сиріт відбулася низка заходів, присвячених Дню молитви за сиріт. У 10 листопада 2019 о 18:00 була тепла і щира Молитва Тезе у у Домі Милосердя св. Миколая (вул. Короленка, 7) . Усі разом молились за дітей, позбавлених батьківської опіки.

По всій Україні відзначили День молитов за сиріт

Молитва за дітей сиріт

Всемогутній і Милосердний Боже, наш Небесний Отче! До Тебе заносимо сьогодні наші вдячні і благальні молитви. Дякуємо Тобі за дар життя кожної людини і кожної дитини.

Ласкаво просимо Тебе, Небесний Отче: поблагослови дітей-сиріт, покинутих, позбавлених батьківської турботи та любові. Зігрій їхні серця, збери їх під Свої крила, щоб вони відчули Твоє піклування, сповнене любові і милосердя та втішилися радістю, що у Тобі мають найкращого Батька. Зціли їхні серця від зранень фізичних і духовних. Вилий на них повноту Твоєї любові і Твого милосердя. Поблагослови, Небесний Отче, усіх людей і всі сім’ї, які опікуються сиротами, щоб Твій мир і Твоя благодать завжди перебували з ними.

А Ти, Пресвята Богородице, Мати і Заступнице наша, потіхо і прибіжище сиріт, покрий своїм небесним Покровом усіх дітей та будь для них ласкавою і люблячою Матір’ю. Амінь.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77755/

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение гражданства и вида на жительство в Украине Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Химчистка салона автомобиля Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення

Публикации