Почесний Патріарх Філарет скликає форум «За Київський Патріархат!»

10.06.2019 19:44 6

Почесний Патріарх Філарет скликає форум «За Київський Патріархат!»

На сайті колишньої УПЦ КП з'явилось оголошення - анонс форуму української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!», повідомляє "Релігія в Україні".

На початку анонсу зазначено, що він розміщений "за проханням оргкомітету Форуму", тобто редакція сайту не ототожнює себе з організаторами заходу. Далі в анонсі йдеться:

"За ініціативи широких верств громадськості 11 червня 2019 року в м. Києві відбудеться Форум української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!»

У заході візьмуть участь знані політичні і громадські діячі, імениті науковці, митці і письменники, журналісти й представники козацтва та ветерани АТО.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал НАН України (2-й поверх).

Початок роботи об 11 годині (початок реєстрації о 10-30).

Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення роботи заходу та громадскість для участі у форумі.

Акредитація за телефоном: 095-260-24-64 (Антон Павленко)."

Очевидно, що ця позиція вписується у сценарій митрополита Філарета, "почесного Патріарха" в ПЦУ, провести заходи з відновлення УПЦ КП, яка припнила своє існування 15 грудня 2018 р. згідно постанови свого ж Помісного Собору.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/76110/

Следующая новость
Предыдущая новость

Эвакуация легковых машин в Киеве Компания, предлагающая различные полиграфические услуги Ресурс Слототоп и его преимущества Как создать авторский онлайн-курс: пошаговый план работы Качественные и стильные очки по лучшим ценам

Публикации