Почесний Патріарх Філарет розповів, чому процвітає корупція і чим завершиться війна

14.03.2019 22:10 0

Почесний Патріарх Філарет розповів, чому процвітає корупція і чим завершиться війна

Почесний Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет упевнений, що Україна незабаром святкуватиме перемогу над агресором - Росією.

"Ми поважаємо добровольців і волонтерів, але водночас не забуваємо, що за час війни ми створили боєздатну армію. Сьогоднішня армія - це не армія 2014 року. Сьогодні вона показала свою боєздатність, і ми віримо і впевнені, що невдовзі святкуватимемо перемогу над нашим агресором - Росією. Нам потрібна перемога, справедливий мир, а не будь-який мир, до якого закликають деякі. Нам мир у рабстві не потрібен, ми душу і серце положимо за нашу свободу", - сказав Патріарх Філарет на розширеному засіданні Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму "Трансформація України" в четвер у Києві.

За його словами, мир Україні потрібен ще й для того, щоб країна увійшла до Європейського Союзу і НАТО.

Серед іншого він зазначив, що головним недоліком України на сьогодні є корупція.

"Чому не можуть побороти корупцію? Тому що немає страху, і через це корупція процвітає. А для того, щоб був страх, потрібно карати злочинців", - наголосив Філарет. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75062/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интереснейшие и незабываемые развлечения! Мультфильм Алиса в зазеркалье: сюжет, оценки, отзывы Удобный и практичный встраиваемый холодильник Угги — универсальная теплая обувь Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи

Публикации