Почесний Патріарх Філарет назвав українські суди несправедливими

27.04.2019 0:41 3

Почесний Патріарх Філарет назвав українські суди несправедливими

Почесний Патріарх Православної Церкви України Філарет вважає, що українські суди є несправедливими. І через це виникає багато церковних проблем.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Еспресо", коментуючи рішення Окружного адмінсуду про припинення перейменування УПЦ МП в Російську православну церкву в Україні. Про це повідомляє Gazeta ua.

"Наші суди несправедливі. Вони потребують реформування. Через те, що суди несправедливі, ми маємо багато проблем, у тому числі по відношенню до Церкви. Якщо суд хоче, щоб у нас було дві Православні Церкви, то кому він служить: Українській державі чи російській? Український суд повинен служити інтересам Української держави, українського народу і виносити справедливі рішення", - сказав владика Філарет.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/jurisprudence/75580/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт Casino Tramps подарит удовольствие в бесплатных слотах Секреты ухода за волосами Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Качественное теплотехническое оборудование от фирмы Opeks Energy У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ"

Публикации