"Потрібно поглиблювати взаємопізнання всередині католицької родини", - меседж учасникам зустрічі Східних Католицьких єрархів Європи

14.09.2019 17:29 0

Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах під час виступу на зустрічі Східних Католицьких єрархів Європи, яка итми днями відбувається у Римі, назвав виклики, які сьогодні стоять перед Церквою та справою екуменізму. Він акцентував на тому, що Українська Греко-Католицька Церква вже розпочала втілювати у своєму служінні екуменізм милосердної любові, перейшовши від екуменізму мучеництва.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ми повинні, задля промоції „екуменізму діяльної любові“, підтримувати і брати активну участь в усіх міжконфесійних ініціативах і проектах, які служать захисту прав і гідності людської особи та служать спільному благові наших народів і суспільств, в яких ми спільно з іншими Церквами і церковними спільнотами здійснюємо нашу місію», - наголосив владика Богдан Дзюрах.

Для того, щоб мати порозуміння між собою, потрібно мати знання одні про одних, тому, за словами доповідача, пізнання передбачає відкритість, зичливість, прихильність, любов та знання. Потрібно сприяти поглибленню взаємного пізнання всередині католицької родини.

Тому під час зустрічі Східних Католицьких єрархів Європи було вирішено організовувати зустрічі, наукові конференції та іншого роду форуми для поширення богословських знань серед братів-латинників.

зустріч_уРимі.jpg

Друга ділянка, на яку звернув увагу у доповіді владика Богдан, це — літургійна спадщина Східних Католицьких Церков, тому участь католиків латинської традиції в цих богослужіннях може стати дорогою кращого пізнання східної традиції.

Владика Дзюрах також повідомив про ініціативу, яку в останніх роках поширює Конгрегація для Східних Церков серед латинських єпископатів різних країн, а саме: мати в дієцезіальних управліннях хоча б одного священника-експерта в ділянці східного богослов’я, літургійної спадщини і канонічного права, який би популяризував ці знання посеред клиру, катехитів і вірних західної традиції.

У суботу, 14 вересня, східних єрархів прийме на аудієнції Папа Франциск.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/77141/

Следующая новость
Предыдущая новость

Актуальные новости из Узбекистана и всего мира Советы кофеманов: как правильно выбирать напиток Качественное тиснение для вашей поверхности Реклама и эффективное развитие интернет ресурсов Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов

Публикации