Посол США з питань релігії відвідає Україну, Польщу та Узбекистан

12.09.2018 0:19 0

Посол США з питань релігії відвідає Україну, Польщу та Узбекистан

Згідно з повідомленням Державного департаменту США, в Україні Браундбек має намір зустрітися з представниками влади та релігійними лідерами.
Згодом він має відвідати Польщу, де відбуватиметься конференція під егідою ОБСЄ. Там Браунбек планує обговорити «репресивні заходи проти мирних членів етнічних та релігійних груп». Крім того, Державний департамент США повідомляє, що посол відвідає концентраційний табір Аушвіц, де він візьме участь у церемонії покладання вінків та запалювання свічок.
В Узбекистані Браунбек збирається зустрітися з чільними посадовцями, щоб обговорити «останні позитивні кроки Узбекистану стосовно політики щодо релігійної свободи» й закликати до законодавчих реформ. Вашингтон критикував цю центральноазійську країну роками через політику щодо свободи віросповідання. У своєму щорічному звіті, оприлюдненому у січні, США виокремили Узбекистан разом із Таджикистаном та Туркменістаном, зазначивши, що в цих країнах відбувається систематичне порушення релігійних свобод.
Перед цим США згадували про фізичні напади на вірян Української греко-католицької церкви та на «Свідків Єгови», а також про напад на єврейського журналіста. Підтримувані Росією сепаратисти на сході України, зазначається у доповіді, надалі окупують будинки релігійних меншин та використовують їх у військових цілях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только Качественный металлопрокат от компании "Будсервис" по доступной цене

Публикации