Посол Греції в Україні відвідав з паломницьким візитом Святогірську лавру

22.03.2018 14:32 3

Посол Греції в Україні відвідав з паломницьким візитом Святогірську лавру

Посол прибув у супроводі військового аташе Греції в Україні Анастасіоса Голнаса.
Разом з владикою-намісником члени делегації відвідали Лаврський музей, з якого піднялися в музей ікон, пройшли до храму Преподобних отців, де влонилися лаврським святиням.
Потім гості пройшли в храм Різдва Пресвятої Богородиці і царя Давида, відвідали навчальний клас і співочу кімнату, далі через святі врата пройшли до Свято-Успенського собору. У головному храмі обителі гості помолилися перед чудотворною Святогірською іконою Богородиці, а митрополит Святогірський розповів коротко історію головної святині Святогір’я.
Посол Пукаміссас жваво цікавився розписом Успенського собору, його іконостасом, а також історією обителі.
Після екскурсії та трапези владика вручив гостям подарунки. В свою чергу грецький дипломат висловив вдячність за можливість відвідати святині Святогірської Лаври. “Я бажаю, щоб обитель залишалася міцним і непохитним оплотом Православ’я і маяком, що випромінює світло братства та миру на цій багатостраждальній землі України”, – зазначив посол.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Именно в правильной очистке канализации кроется ключ к ее бесперебойной и постоянной работе. Как и где заказать выполнение дипломной работы? У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Станьте ближе к Богу "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію

Публикации