Посланці РПЦ ведуть активну роботу серед помісних Церков в зв'язку з українським питанням

19.11.2018 14:48 0

Посланці  РПЦ ведуть активну роботу серед помісних Церков в зв'язку з українським питанням

Керівник Управління Московської Патріархії із закордонних установ архиєпископ Віденський і Будапештський Антоній (Севрюк) 14-15 листопада відвідав з робочим візитом Словаччину і Чехію. У ці ж дні, 15 листопада, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату (ВЗЦЗ МП) митрополит Волоколамський Іларіон (Алфеєв) прибув до Каїра (Єгипет), а вже 17 листопада - до резиденції Антіохійського Патріархату у Сирії.

Обидва єрархи РПЦ вели діалог з главами Чеської і, Олександрійської та Антіохійської Церков на тему надання Константинопольською Церквою автокефалії Україні. Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ВЗЦЗ МП.

14 листопада в Братиславі єрарха прийняв митрополитом Чеських земель і Словаччини Ростислав, глава Православної Церкви Чеських Земель і Словаччини. В ході тривалої бесіди обговорювалися питання, що стоять на порядку денному міжправославних відносин. Зокрема, архиєпископ Антоній докладно розповів митрополитові Ростиславу "про дії Константинопольського Патріархату в Україні , що підривають основи соборного устрою Православної Церкви , і про реакцію на ці дії з боку Російської Православної Церкви", відзначає сайт ВЗЦЗ МП.

У розмові взяли участь настоятель подвір'я РПЦ в Карлових Варах протоєрей Микола Ліщенюк і секретар прешівська єпархії Православної Церкви Чеських земель і Словаччини протоєрей Михайло Швайка.

15 листопада архиєпископ Антоній відвідав Прагу, де мав зустріч з архиєпископом Празьким Михайлом. Архипастирі обмінялися думками щодо тих викликів, які сьогодні стоять перед Православною Церквою "в зв'язку з односторонніми спробами перегляду основоположних принципів міжправославної співпраці", пише сайт ВЗЦЗ МП.

У розмові , що відбулася в приміщенні управління Празької єпархії, також взяв участь протоєрей Микола Ліщенюк.

15 листопада голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон прибув до Каїра з робочим візитом, відвідавши Олександрійську Патріархію. У храмі святителя Миколая голова ВЗЦЗ вклонився мощам святого апостола і євангеліста Матвія. У Патріаршій резиденції відбулася зустріч митрополита Іларіона з патріархом Олександрійським і всієї Африки Феодором II, "в ході якої було обговорено широке коло питань, які зачіпають міжцерковні відносини".

У зустрічі взяли участь патріарший епітроп Каїра митрополит Мемфісу Никодим, секретар ВЗЦЗ з міжправославних відносин протоєрей Ігор Якимчук і співробітник ВЗЦЗ священик Анатолій Чуряков.

17 листопада митрополит Волоколамський Іларіон вже прибув до Сирії, щоб обговорити українське питання з Патріархом Антіохійським Йоаном X.

Посланці  РПЦ ведуть активну роботу серед помісних Церков в зв'язку з українським питанням

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73568/

Следующая новость
Предыдущая новость

Развлечения, которые приносят реальную прибыль Где купить бутсы в Киеве? Параллельная реальность. Из жизни манекенов Золотые россыпи игровых автоматов Пирамиды Как научить детей английскому языку?

Публикации