Порошенко: Україна була матір'ю для РПЦ, а не навпаки

05.07.2018 11:23 6

Порошенко: Україна була матір'ю для РПЦ, а не навпаки

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю сербському телеканалу РТС заявив, що кожна країна має право на незалежну Церкву і закликав світ підтримати Україну в наданні автокефалії православної Церкви, інформує прес-служба Президента.

"Кожна країна має право на незалежну Церкву. 28 липня ми відзначатимемо 1030-річчя хрещення України. Саме тоді була створена Українська Церква. В Україні є мати-Церква - Константинополь. А потім Україна була матір'ю для Російської Православної Церкви. Саме так, а не навпаки. А сьогодні Росія бажає перешкодити нам мати свою незалежну Церкву: Російська Церква - Церква країни-агресора. Українська Церква - Церква для українців. Це велика різниця", - зазначив глава держави, повідомляє.

Президент наголосив, що створення незалежної Церкви підтримує більше половини українців. "Я сподіваюся, що з Божою допомогою ми отримаємо автокефалію Української Церкви. Підтримка інших для нас в цьому багато означає", - зауважив глава держави.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/71713/

Следующая новость
Предыдущая новость

«Грецький» храм у Ніжині знову відкрив двері для парафіян Суши и пивная тарелка в любое время суток Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости Все для вышивки бисером Специализированный пансионат для больных деменцией в Киевской области

Публикации