Порошенко розповів на РНБО про хід переговорів з Вселенським патріархом щодо автокефалії

03.05.2018 17:16 0

Порошенко розповів на РНБО про хід переговорів з Вселенським патріархом щодо автокефалії

«Ви бачите, що ця ініціативи знайшла дуже активну підтримку в світі – наша українська діаспора, політичні діячі, церковні ієрархи підтримали цю ініціативу», - підкреслив глава держави. Він подякував кожному народному депутату, який проголосував на підтримку звернення президента до Вселенського патріарха Варфоломія.
Петро Порошенко підкреслив, що це звернення не є втручанням влади та держави у справи церкви: «Хотів би ще раз наголосити, що це аж ніяк не є втручанням держави у церковні справи. Наголошую ще раз, що я категоричний противник втручання держави в церковні справи».
«Особливо, коли ця держава іноземна. Особливо, коли це країна-агресор. Особливо, коли оголошення української території канонічною територією церкви іншої держави. Це і є зазіхання на нашу територіальну цілісність», - акцентував президент.
Глава держави висловив сподівання на позитивне рішення щодо надання томосу на автокефалію Української Церкви. «Українці вибороли своє право на Помісну Автокефальну Церкву. І сьогодні ми дуже сподіваємося, що Його Всесвятість Вселенський Патріарх докладе зусиль і після проведення консультацій, які зараз відбуваються, вони будуть схвалені Синодом, і цей процес буде завершений наданням Україні Томосу», - сказав він.
Петро Порошенко закликав всіх українців: «Боротися і молитися. Молитися, щоб це якнайскоріше відбулося».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Эффективное лечение наркологической зависимости Букет для невесты заказываем в интернет магазине Быстрая накрутка лайков в ВК Как купить подписчиков в Telegram

Публикации