Порошенко підкреслює повну незалежність Константинополя від РПЦ у справі надання автокефалії

26.04.2018 20:23 0

Порошенко підкреслює повну незалежність Константинополя від РПЦ у справі надання автокефалії

Глава держави підкреслив, що з початком агресії Росії проти України не спілкувався Патріархом РПЦ.
«Хочу окремо наголосити, що ідеальним сценарієм для мене було б, щоб разом з Патріархом Константинопольським Варфоломієм підтвердили нашу автокефалію усі Православні Церкви, включаючи і російського Патріарха», - зазначив Петро Порошенко.
«Це єдиний спосіб, щоб хоч якось відмитися від того гніву і тих гріхів, які зроблені на території України російськими військовими, російськими пропагандистами та інколи, на жаль, і російськими священниками», - підкреслив президент та додав, що вірить в те, що це можливо. «Господь робить дива і я не виключаю й цього», - сказав Петро Порошенко.

Говорячи про те, чи може патріарх Кирило зупинити надання Україні томосу про автокефалію, президент підкреслив: «Я хочу окремо наголосити, що ні в кого, включаючи Кирила, вето на рішення Вселенського Патріарха не існує. Він не дозволу питає у Кирила, а проводить консультації з цього приводу».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов Основы капитального ремонта в квартире Готувати смачно просто і зручно В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Мнение президента «Евротерминала» Павла Лисицина о ситуации на контейнерном рынке в 2020 году

Публикации