Порошенко про захоплення храмів УПЦ (МП): я першим стану на захист

04.12.2018 17:03 3

Порошенко про захоплення храмів УПЦ (МП): я першим стану на захист

Українці повинні уникати провокаційних сутичок із захоплення храмів УПЦ МП, тому що саме цього очікує Росія.

Про це заявив президет Петро Порошенко, виступаючи в програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV, повідомляє "ДС".

"Об'єднатися повинен народ, тому що якщо у нас проллється крапля крові, так це те, чого хоче Путін, і ми цього не повинні дозволити зробити. Я напередодні 14 жовтня зустрічався з усіма політсилами, які організовували ходу і сказав, що якщо хтось підійде до храму, я перший встану на захист цього храму. Сутичка - це те, до чого зараз прагне Росія. Ми, мудрий український народ, точно не дозволимо це зробити. Нам потрібна єдність Церков ", - сказав Порошенко.

Глава держави висловив упевненість, що до новоствореної Української Поміснуої Православної Церкви прийдуть всі єрархи УПЦ КП, всі єрархи Української Автокефальної Православної Церкви та частина єрархів від УПЦ Московського Патріархату.

"А ті, хто залишаться поза процесом - все одно прийдуть, але пізніше, тому що парафіяни і народ допоможуть зробити цей вибір", - додав Порошенко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73771/

Следующая новость
Предыдущая новость

Серебряные, золотые и позолоченные крестики в ассортименте Перевозка грузов в самые короткие сроки Памятники любой сложности и цены Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только Когда лучше стричься, чтобы иметь красивые волосы

Публикации