Порошенко про вірян УПЦ МП: Якщо зможуть собі пояснити, чому ходять у Московську Церкву – нема проблем

13.01.2019 12:45 0

Порошенко про вірян УПЦ МП: Якщо зможуть собі пояснити, чому ходять у Московську Церкву – нема проблем

Президент Петро Порошенко знову наголошує, що захищатиме вибір тих, хто вирішить ходити до православної Церкви, підпорядкованої РФ.

Про це він заявив у неділю у Преображенському соборі Вінниці, де продемонстровано Томос про автокефалію Православної церкви України, повідомляє Українська правда.

Порошенко наголосив, що "за вуха в нову Церкву ніхто нікого тягнути не буде – ні влада, ні священики".

"Якщо хоче хтось зберегти євхристійну єдність з Російською Церквою – це його вибір. Якщо він собі зможе пояснити, чому він ходить у Московську Церкву, коли Москва вбиває українців – нема проблем. Я як президент і гарант Конституції буду захищати їх вибір", - сказав президент.

Водночас він додав, що так само захищатиме вибір тих, хто прийняв рішення приєднатися до нової Православної Церкви України.

Як інформує Укрінформ, Петро Порошенко прибув до Вінниці на святкову літургію з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної церкви України.

Літургія здійснюється предстоятелем Православної церкви України, митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці, куди привезли Томос про автокефалію.

Окрім Порошенка, на Літургії також присутній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, народний депутат Олексій Порошенко та інші.

Літургію проводить предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/74279/

Следующая новость
Предыдущая новость

Joycasino увлекательный мир виртуального гемблинга Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Изготовление памятников из гранита в Запорожье Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Лазерные станки для любых целей

Публикации