Порошенко подарував вертеп церкві УПЦ КП

09.01.2018 17:33 9

Порошенко подарував вертеп церкві УПЦ КП

Сім'я президента Петра Порошенка напередодні Різдва подарувала вертеп Трапезному храму Софії Київської, в якому з початку 2016 року проводить богослужіння Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Про це йдеться на сайті УПЦ КП, повідомляє LB.UA.

Різьблені фігурки вертепу, що зображують подію народження нашого Спасителя, відтепер щороку виставлятимуться в Трапезному храмі Софії Київської в період Різдвяних свят.

Церква також зазначає, що різдвяне привітання Порошенко теж записував у храмі Київського Патріархату - Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Нагадаємо, Міністерство культури 2016 року погодило передачу в безоплатне користування УПЦ Київського Патріархату будинок Трапезної (Малої Софії) в Національному заповіднику "Софія Київська". Музейники заявили про порушення зобов'язань України перед ЮНЕСКО.

Міністр культури В'ячеслав Кириленко тоді заявив, що рішення було ухвалене з політичною метою - повернути українську церкву в Софію Київську.

Трапезна, яка була побудована в 1722-1730 роках, розташована навпроти південного фасаду Софійського собору. Це одна з головних споруд Софійського монастирського ансамблю.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69655/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ритуальный транспорт в Киеве Як правильно вибирати ляльку? Где заказать дизайн интерьера? Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать

Публикации