Порошенко планує разом із новообраним Предстоятелем УПЦ поїхати на Фанар

04.12.2018 21:03 6

Порошенко планує разом із новообраним Предстоятелем УПЦ поїхати на Фанар

Президент України Петро Порошенко очікує, що об'єднавчий Собор, на якому буде прийнято Статут і обрано Предстоятеля Православної Церкви в Україні, відбудеться в поточному місяці.

"Велика ймовірність, що Собор відбудеться саме в грудні", - заявив глава держави в ефірі телеканалу ICTV у понеділок ввечері, 3 грудня, повідлмляж ZN,UA.

Президент висловив надію, що учасникам Собору вистачить "мудрості, розуму і єдності", а також пообіцяв не втручатися в процес обрання предстоятеля.

Крім того, Порошенко повідомив про плани разом з новообраним очільником Помісної Церкви після Собору відвідати Стамбул і зустрітися із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

"Предстоятель разом з президентом поїдуть на Фанар, буде урочиста Служба Божа. І на цій Службі служитимуть два Предстоятелі - його Всесвятість Патрірах Варфоломій і новообраний Предстоятель Української Православної Церкви", - розповів глава держави.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73768/

Следующая новость
Предыдущая новость

Американские металлоискатели GARRETT в Украине Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Несколько слов о продукции британского бренда Marks & Spencer Мобильные бетонные заводы Казино Вулкан - ваши мечты сбываются

Публикации