Порошенко: Об’єднавчий Собор могли зірвати як мінімум п’ять разів

16.12.2018 22:09 3

Порошенко: Об’єднавчий Собор могли зірвати як мінімум п’ять разів

Об’єднавчий Собор, який проголосив створення Української Церкви та обрав Предстоятеля, не один раз перебував під загрозою зриву. Про це сьогодні, 16 грудня, на прес-конференції заявив Петро Порошенко.

«Тепер я вже можу сказати, що Собор як мінімум п’ять разів могли зірвати. Коли переговори під час Собору заходили у глухий кут, вихід знаходили. У тому числі й за моєю участю», - сказав Глава держави, не уточнюючи причини.

Порошенко зазначив, що представники Церков йшли на компроміс і тому робота Собору завершилася успіхом.

«Впродовж останнього тижня я спав по три години на добу. Консультації тривали дуже напружено, але вихід кожного разу знаходили в абсолютно демократичний спосіб, коли сторони йшли на поступки один одному і врешті-решт це відбулося», - зауважив Президент.

Порошенко також підтвердив. що Об’єднавчий Собор розпочав свою роботу із запізненням через неузгодженість позицій його учасників.

«Cобор відклали більше, ніж на 3 години», - зізнався Петро Порошенко.

«Абсолютно не важливо скільки часу це тривало. На конклаві така процедура вирішується тижнями, аж доки не з’явиться білий дим. У нас обійшлося без диму і вогню», - наголосив Глава держави.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73939/

Следующая новость
Предыдущая новость

SMM продвижение Каким должен быть профессиональный массажный стол? В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна» Врач может понадобиться в любую минуту Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины

Публикации