Порошенко дістав підтримку української автокефалії у Фінляндській Православній Церкві

09.11.2018 2:50 18

Порошенко дістав підтримку української автокефалії у Фінляндській Православній Церкві

Глава держави подякував архієпископу Леву за підтримку Православною Церквою Фінляндії автокефалії Православної Церкви в Україні. «Для нас важливо знати, що Ваша церква підтримує нас у цьому історично важливому процесі», - наголосив президент.
«Українці мають право створити власну церкву, як мали право фіни 100 років тому», - сказав предстоятель Фінляндської Православної Церкви.
«Українці мають право на незалежну Церкву від Росії, бо Росія сьогодні є країною агресором», - відзначив глава української держави.
Слід зазначити, що Фінляндська Православна Церкваа має статус автономної у складі Вселенського Патріархату. Всього у православ'ї розрізняють дві канонічні форми існування помісних Церков - автокефальну та автономну. УПЦ у складі Московського Патріархату не володіє жодним таким статусом і на рівні світового православ'я розглядається як звичайна частина РПЦ.

Источник

Криптообмен без границ: Свобода в каждом обмене Розвиток компанії: ключові фактори стабільного зростання та підвищення конкурентоспроможності BAS бухгалтерія: автоматизація бухгалтерського обліку та фінансового управління підприємством Маркировка товаров: как избежать головной боли Искусство упаковки: новые горизонты полиграфии

Публикации