Понад 36% українців схвалюють обрання Епіфанія предстоятелем ПЦУ, 15.5% –«за» Філарета,- опитування

22.05.2019 13:01 3

Понад 36% жителів України схвалюють обрання митрополита Епіфанія предстоятелем Православної Церкви Україниї. Про це заступник директора Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушецький повідомив на прес-конференції, презентуючи результати відповідного опитування, інформує УНІАН.

За його словами, "серед усіх опитаних 36,5% вважають, що добре, що саме Епіфаній був обраний главою ПЦУ. Натомість 15,5% дотримуються думки, що потрібно було, щоб главою ПЦУ був обраний патріарх Філарет.

Ще майже половина респондентів (45,8%) не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповідати на запитання".

Як сказав Грушецький, на запитання про ставлення до обрання Епіфанія предстоятелем ПЦУ 39,6% відповіли, що позитивно ставляться до цього, 43% - нейтрально, 6,8% - негативно, не змогли або відмовилися відповісти на запитання – 10,6%.

Всеукраїнське опитування громадської думки проводилось КМІС методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assistedtelephoneinterviews) з 12 по 18 травня на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (із квотним завданням при відборі респондентів) серед 1200 респондентів віком від 18 років, що проживають у всіх регіонах України (крім Криму та окупованих територій Донецької та Луганської області). Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн–ефекту) не перевищує 2,5%.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75903/

Следующая новость
Предыдущая новость

Приметы на свадьбу что можно что нельзя Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Лечение косоглазия в клинике Эксимер Стильная одежда Queen Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов

Публикации