Помічник митрополита Києво-Печерської лаври влаштував ДТП і втік з місця події

12.06.2018 13:53 6

Помічник митрополита Києво-Печерської лаври влаштував ДТП і втік з місця події

ДТП сталася на мосту Патона - дорогий позашляховик митрополита Києво-Печерської лаври Павла, за кермом якого перебував його помічник, зачепив іншу машину і поїхав з місця ДТП. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дві парафіянки переслідували дороге авто і зняли все на камеру.

«Говоримо: "Зупиняйся, ти нас вдарив". А він нам каже" "Не смішіть мене, це ви мене вдарили і ще наздоганяли", - розповідає водій постраждалого авто.

За кермом був не сам митрополит Павло, а його помічник, Олександр. Саме ця людина постійно супроводжує митрополита на публічних заходах, таких, наприклад, як Ukrainian Fashion Week. Побачивши камеру, водій відразу сів у дорогий позашляховик і поїхав, навіть не підписавши протокол.

Автомобілі намісника Лаври зазвичай мають номер 0004. Є седан за 100 тисяч доларів з цим номером, на якому їздить владика Павло, а тепер ось цей позашляховик. Авто добре знають в поліції. На його водіїв вже не один раз складали адмінпротоколи. Але на цей раз не обійдеться штрафом. Парафіянки Олена і Зінаїда хочуть подати в суд. У Лаврі факт ДТП не заперечують і теж готові судитися.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71430/

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Печать наклеек по хорошей цене Офисная мебель для руководителя - приобретайте лучшее без ограничений! Берите автомобили во временное пользование Мебель для кабинета по выгодным ценам

Публикации