Поліція Єгипту розслідує смерть Коптського єпископа

02.08.2018 10:13 9

Поліція Єгипту розслідує смерть Коптського єпископа

Тіло єпископа Епіфанія, настоятеля монастиря Анба Макар у Бехейра, на північний захід від Каїру, знайшли із численними травмами, що свідчить про те, що він став жертвою насильства. Місцева поліція розслідує смерть єпископа за «дивних умов», інформує Католицький оглядач з посиланням на Catholic Herald.

Тіло єпископа знайшли 29 липня в калюжі крові. Швидше за все, йому завдали удару в голову важким гострим предметом в той час, коли він ішов зі своєї кімнати на молитву до храму.

Коптсько-Православна Церква висловила глибоке занепокоєння несподіваною смертю шановного монаха і вченого. Похоронні урочистості відбудуться після завершення слідства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/72064/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців 434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу Как организовать детский праздник – руководство к действию Интернет-магазин автозапчастей фав

Публикации