Поліція розшукує зловмисників, які обікрали жіночий монастир на Сумщині

27.02.2018 11:25 0

Поліція розшукує зловмисників, які обікрали жіночий монастир на Сумщині

У Путивлі, що на Сумщині, невідомі зловмисники з особливим цинізмом пограбували Мовчанський жіночий монастир УПЦ (МП). У храмах обителі пошкоджені вікна, двері, розкриті ікони, з крамниці вкрадені всі срібні вироби.

За даними поліції, пригода сталася у ніч на 24 лютого 2018 року. Зловмисники потрапили всередину приміщення, зламавши грати і пошкодивши вікно. З церковної крамниці винесли всі срібні вироби (хрестики, ложки, ланцюжки), у вівтарі розкрита ікона, з якої вкрадена золота підвіска.

За даними офіційного сайту обителі, в храмах розбиті вікна, двері, дорогі ікони, вкрадено срібло, пошкоджена церковне начиння. З ікон у вівтарі знята золоте оздоблення, розбитий і пограбований образ Божої Матері «Утамуй мої печалі», подарований монастирю батьками зціленої від раку дитини.

Поліція кваліфікувала дії грабіжників за ст. 185 ч. 3 «Крадіжка», розпочато кримінальне провадження.

Громадян, яким відома будь-яка корисна слідству інформація, просять звертатися в Путивльське відділення поліції або до найближчого відділу поліції, повідомляє Православне життя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70236/

Следующая новость
Предыдущая новость

Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Актуальный прайс-лист: где и как искать свежие цены на радиодетали Концерт Мамахохотала в Киеве

Публикации