Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу

10.08.2017 23:18 0

Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу

Про подію розповило місцеве видання «ОбщеЖитие» з посиланням на речника прикордонного загону Ігоря Заруднєва. За словами останнього, Косяченка вже перевезли з Краматорська до Києва для проведення слідчих дій.
За даними сайту «Інформаційний опір», капелан був затриманий на підставі постанови про оголошення розшуку Шевченківського райвідділу поліції Києва. Косяченко підозрюється в нападі на офіс «17 каналу» в Києві у 2014 році. Згаданий телеканал відомий регулярними проросійськими матеріалами, які використовують для своїх сюжетів пропагандистські ЗМІ РФ.

Василь Косяченко в 2014-2015 роках брав участь в антитерористичній операції, був командиром одного з підрозділів «ДУК Правий сектор». В середині 2016 був призначений у диякони УПЦ КП. На початку 2017 він отримав сан протоієрея у Костянтинівці, в травні цього року став капеланом Краматорського прикордонного загону.
ЗМІ повідомляють, що у зв’язку з затриманням архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій (Горобцов) заборонив о. Василю Косяченкові вести богослужіння та іншу релігійну діяльність на час ведення слідства. Проте як повідомив Марат Сайфулін, військовий батальйону спецпризначення "Азов", з посиланням на архієпископа, "владика Сергій (Сергій Горобцов) в коментарі по телефону… не тільки не забороняв отця Василя в служінні, але навпаки надає йому всебічну підтримку… Після звільнення отця Василя з застінків режиму, над чим активно працює митрополія, владика Сергій дасть з ним спільну пресконференцію".

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

П’ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів Семинар для йогов по технике медитации Випассана На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії

Публикации