Поліція забезпечила правопорядок між громадами ПЦУ та УПЦ МП у с. Товтри

19.03.2019 11:10 0

Поліція забезпечила правопорядок між громадами ПЦУ та УПЦ МП у с. Товтри

У Чернівецькій області, в селі Товтри, священик Московського Патріархату, не потрапивши до храму, почав проводити богослужіння у дворі Успенської церкви, інформує 5 канал.

Ще в лютому більшість вірян проголосували за перехід до ПЦУ, проти тоді виступив священик. Не минулося без сутичок. Правоохоронці прибули на місце події та провели профілактичні бесіди.

"На місці поліцейські з'ясували, що між вірянами різних конфесій виник конфлікт, який супроводжувався сіпаниною та штовханиною. Було проведено профілактичні бесіди з громадянами про недопустимість протиправної поведінки. Одночасні богослужіння були проведені, тривали близько трьох годин. Поліцейськими було забезпечено публічний правопорядок. Порушень публічної безпеки не допущено", – прокоментуваву ситуацію начальник Заставнівського відділення поліції ГУ НП у Чернівецькій області Петро Токар.

Після цього недільна Служба у Спасо-Преображенському храмі минула без конфліктів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/75106/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобная и надежная тепловая пушка Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Качественная обувь для ваших деток А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем?

Публикации