Політики-захисники УПЦ (МП) звикли паразитувати на проросійських настроях, - політолог

26.01.2019 12:29 0

Політики-захисники УПЦ (МП) звикли паразитувати на проросійських настроях, - політолог

Депутати прийняли дуже демократичний закон щодо переходу церковних громад УПЦ МП до ПЦУ, але навіть це не подобається депутатам-опоблоківцям. А все через те, що вони звикли паразитувати на проросійських настроях.

Про це заявив в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK політолог Олександр Палій.

За словами пана Палія, опоблоківці говорять про те, що не треба втручатися в справи Церкви, а тим часом самі втручаються. На його думку, депутати прийняли дуже демократичний закон щодо переходу церков, який це дозволяє за умови того, що 67% громади підтримає таку позицію, але навіть це не подобається деяким депутатам.

«Їм це не подобається, тому що вони звикли паразитувати на різноманітних проросійських настроях. Ці проросійські настрої у зв’язку з російською агресією різко впали. Їм треба паразитувати на залишках проросійських настроїв», – зазначив політолог.

Разом з тим, Палій зауважив, що російська церква втратила величезну кількість своїх прихильників. На сьогоднішній день після всіх компромісів залишилося 12 тисяч парафій, але людей значно менше.

«А крокодилячі сльози ллють люди, у яких з часів Януковича залишилися Лексуси, які стоять рядочком. Тому не треба вірити у всі ці демагогії», – прокоментував гість програми.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/74481/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей? Широкий ассортимент качественного зуботехнического оборудования Баптисти відзначили 150-річчя церкви у Кропивницькому Yaxell – японские ножи из дамасской стали Как освоиться иностранцу в Украине?

Публикации