Польський священик вибачився за спалення книг про Гаррі Поттера

04.04.2019 20:59 0

Польський священик вибачився за спалення книг про Гаррі Поттера

Польський священик вибачився за спалювання "магічних" книг, серед яких були книги із серії про Гаррі Поттера, а також відомої саги про вампірів "Сутінки".

Як повідомляє "Європейська правда", євангельська група "Fundacja SMS Z NIEBA" опублікувала відповідну заяву на своїй сторінці у Facebook.

Католицькі священики в місті Кошалін 31 березня спалили предмети і книги, які, за їхніми словами, "пов'язані з окультизмом і магією".

Вони сказали, що спалили їх відповідно до біблійних закликів проти практикування ідолопоклонства. Фото спалення було викладено на сторінці групи у Facebook і швидко стало вірусним, спричинивши хвилю критики по всьому світу.

"Факт спалювання книг та інших предметів був невдалим. Тим не менш, він не був зневажливим у ставленні до будь-якої соціальної групи або релігії, а також не був націлений на книги як такі або культуру. Якщо хтось сприйняв мої дії таким чином, я хотів би вибачитися перед ним", - написав священик Рафал Яросевич.

Зі сторінки групи також видалили пост зі спаленням книг.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75313/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Заказать наружную рекламу для бизнеса 10 простых способов улучшить интерьер квартиры У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині

Публикации