Польська Православна Церква зайняла сторону Московського Патріархату

16.11.2018 17:59 3

Польська Православна Церква зайняла сторону Московського Патріархату

Синод Польської Православної Церкви, який відбувся 14 листопада 2018 року у Варшаві під головуванням Митрополита Варшавського і всієї Польщі Савви, не підтримав рішення Константинополя щодо України.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП із посиланням на orthochristian.сom.

Синод Польської Православної Церкви постановив, що «не буде вступати у спілкування з новою Церквою, котру Константинополь створить в Україні». Зокрема Собор єпископів Польської Церкви, про що йдеться в оприлюдненому 16 листопада цього року офіційному комюніке, заборонив «духовним особам Польської Автокефальної Православної Церкви вступати в літургійно-молитовні контакти зі священиками УПЦ КП та УАПЦ.

Також у комюніке Собор єпископів Польської Православної Церкви закликав усі Помісні Православні Церкви до зібрання, щоб «у дусі євангельської любові, смирення, взаєморозуміння і взаємоповаги, дотримуючись церковно-догматичних канонів», дійти спільного рішення щодо українського церковного питання.

«Тільки дотримання догматичних і канонічних норм Церкви і збереження вікових традицій захистять Православ’я від складних еклезіальних наслідків у міжнародному масштабі», — зазначено в документі.

Нагадаємо, Сербська Церква, яка і раніше заявляла про себе як про послідовну союзницю РПЦ "русского мира", 6-8 листопада на своєму Архиєрейському Соборі відмовилася визнати рішення Константинополя щодо відновлення у сані лідерів УПЦ КП і УАПЦ Філарета (Денисенка), Макарія (Малетича) та їх духовенства,

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73542/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Крещенский сочельник Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ Изготовление световых коробов Формы и сопутствующие материалы для садовой дорожки

Публикации