Пожежники перед Великоднем виявили тисячі порушень у храмах Львівщини

26.04.2019 2:23 3

Пожежники перед Великоднем виявили тисячі порушень у храмах Львівщини

Вогнеборці перед Великоднем інспектували храми Львівщини. Перевіряли наявність вогнегасників та доступність шляхів евакуації для парафіян, перевірили протипожежне водопостачання та сигналізацію. Про це інформує 5 канал.

Священикам нагадали правила пожежної безпеки та розповіли, як діяти в разі виникнення пожежі. Принагідно нагадали, як правильно користуватися вогнегасниками.

Під час перевірок рятувальники виявили у храмах області понад 15 тис. порушень пожежної безпеки.

"Основні порушення – відсутність громозахисту від прямих попадань блискавки, необладнання релігійних установ системами пожежної автоматики, пожежної сигналізації, відсутність достатньої кількості засобів пожежогасіння. Для релігійних установ, для молитовного залу має бути два первинних засоби пожежогасіння – порошковий та вуглекислотний вогнегасники", – відзвітував головний інспектор пожежної безпеки ГУ ДСНС у Львівській області Ігор Брегін.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/75573/

Следующая новость
Предыдущая новость

Реализация проектов на основе социального бизнеса Как заправить картридж? Казино Кинг: видеопокер для широкого круга игроков Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині

Публикации