Пожежа загрожує унікальному монастирю XIII століття

29.08.2017 18:37 9

Пожежа загрожує унікальному монастирю XIII століття

Природна пожежа загрожує унікальному монастирю Трескавец в горах поблизу міста Прилеп у Македонії. Про це повідомляють "РИА Новости" з посиланням на екстрені служби.

Гірський монастир XIII століття Трескавец, присвячений Успінню Пресвятої Богородиці, вважається одним з найкрасивіших пам'яток православного спадку в республіці і важливим духовним центром. Обитель знаходиться на висоті 1280 метрів над рівнем моря, пов'язана з православною візантійською культурою й сербською династією Неманич.

У ніч неділі на понеділок, у престольне свято обителі, монастир опинився під загрозою через велику природну пожежу. "Поки йшла вечірня служба, пожежники, співробітники комунального господарства та добровольці боролися з полум'ям навколо монастиря... У даний час активні три пожежі – з західної сторони монастиря, де неприступний ландшафт, а також з боку сіл Гостиражни, Небрегово і села Сівець", - сказав начальник пожежної охорони міста Прилеп Станко Колеска.

Екстрені служби розглядають версію підпалу, місцеві жителі стверджують, що бачили паліїв. Градоначальник Прилепа зажадав від поліції знайти і покарати винних. Біля стін обителі постійно чергують два розрахунку з машинами. Займання поблизу монастиря тривають 15 днів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68069/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие способы укрепления склонов Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Качественная чистка вашего ПК Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов Материалы для наращивания ресниц для мастеров лешмейкеров

Публикации