Подарували у храмі УПЦ (МП): у волинянина відібрали футболку з гербом Росії

28.06.2018 11:53 12

Подарували у храмі УПЦ (МП): у волинянина відібрали футболку з гербом Росії

На одному з пляжів Шацьких озер у хлопця відібрали футболку із символікою Росії.

Про це написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук учасник російсько-української війни, боєць «Легіону Свободи» Юліан Матвійчук, - повідомляє V 24 з посиланням на Волиньua.

«На Волині разом з Валерій Черняков та Дмитро Бурмака знайшли сєпара, провели роз’яснювальну роботу. Зізнався, що футболку йому подарували в місцевій церкві Московського Патріархату, як він каже «на гуманітарці там», – йдеться в дописі.

Як вдалося з’ясувати журналістам, несподівану знахідку воякам та волонтерам російсько-української війни вдалося виявити на одному з пляжів Шацьких озер, де відпочивали молоді люди. Бійцям АТО вони представилися робітниками, найнятими священиком однієї з місцевих православних церков.

Як пояснив у телефонній розмові Юліан Матвійчук, вони наполегливо попросили «робітників» поділитися секретом, у якій конкретно церкві роздають таку цікаву «гуманітарку» з пропагандою країни-окупанта?

Зі слів Юліана Матвійчука, хлопець зізнався, що таку футболку йому подарували в православній церкві УПЦ (Московського Патріархату) села Мельники Шацького району.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71648/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как клеить флизелиновые обои самостоятельно Где заказать печать открыток? Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Купить носки оптом Сварочные инверторы Edon

Публикации