Погрози Кирила Вселенському Патріарху є ознакою слабкості – почесний Патріах Філарет

07.01.2019 14:51 3

Погрози Кирила Вселенському Патріарху є ознакою слабкості – почесний Патріах Філарет

Лист з погрозами Патріарху Варфоломію від глави Російської Православної Церкви є ознакою слабкості Кирила.

Про це сказав почесний Патріарх Православної Церкви в Україні Філарет в інтерв’ю телеканалу “Прямий”, повідомляє Укрінформ.

“Московські Патріархи йшли проти волі Божої і терплять крах. От останній виступ Патріарха Кирила проти Вселенського Патріаха. Я коли прочитав те, що написав Патріарху Варфоломію Патріарх Кирил (він пригрозив Варфоломію "страшним судом" за Томос Україні - ред.), подумав: до якої низькості опустився Патріарх, що виступає проти свого співбрата - Вселенського Патріарха, і так його принижує. І це є ознака слабкості. Сильна людина, сильна держава ніколи не погрожує”, - підкреслив почесний Патріарх Філарет.

Як повідомлялося, 6 січня 2019 року у патріаршому храмі Святого Георгія в Стамбулі відбулася церемонія передачі Томоса про автокефалію об’єднаної Православної Церкви України. Вселенський Патріарх Варфоломій передав Томос митрополиту Київському і Всієї України Епіфанію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74213/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самое дешевое такси в Киеве Тонометры позаботятся о вашем здоровье Качественные свечи зажигания по выгодной стоимости Які одеські квартири дорожче, а які дешевше Большой выбор наручных часов мировых брендов

Публикации