Погрожували за ПЦУ? Луганщину сколихнуло загадкове самогубство священика

22.03.2019 11:40 0

Священикові з Луганщини, який наклав на себе руки на початку березня, могли погрожувати через рішення покинути УПЦ МП.

Про це, як передає "Інформаційний опір", на умовах анонімності розповів один зі священиків, який тісно спілкувався із загиблим, повідомляє Обозреватель.

Єрей Євгеній Хрущ, громадянин РФ, був настоятелем храму Преподобного Серафима Саровського Луганській єпархії УПЦ МП в селі Зориківка. У кінці лютого 2019 року до нього приїхав загадковий "паломник" із російського Воронежа.

Основною темою їх розмови, за словами джерела, стали наміри Хруща перейти до Православної Церкви України. "Паломник" намагався відрадити священика, на що той відповів категоричною відмовою.

Відтоді й фактично до моменту самогубства, як розповів анонім, до єрея надходили телефонні дзвінки з різних номерів із погрозами життю його та його дітей.

"Тоді він власної тіні боявся", — зізнався друг священика Євгенія Хруща. Крім того, він згадав, що в останні дні життя священик обмовився, що до нього приїжджала особа, наближена до працівників воронезького управління ФСБ, і "рекомендувала" відмовитися від переходу в ПЦУ.

Невідомий заявляв, що в іншому випадку проти священнослужителя буде порушено кримінальну справу за державну зраду, а там -— екстрадиція і реальний термін, який "можна і не досидіти".

При цьому в офіційній версії, якої дотримується Луганська єпархія УПЦ МП, заявляється, що о. Євген Хрущ мав сімейні незгоди та низку фінансових проблем.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/75165/

Следующая новость
Предыдущая новость

Треккинг в Непале: что это и где заказать Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Справка 302 н для трудоустройства Покупайте серебряные крестики онлайн

Публикации