«Побійтесь гріха!»: На Волині прихильники МП перекрили дорогу

03.07.2019 21:50 0

«Побійтесь гріха!»: На Волині прихильники МП перекрили дорогу

У селі Нуйно Камінь-Каширського району група прихильників Московського Патріархату влаштувала протестну акцію.

Близько двадцяти жінок з плакатами «Побійтеся гріха», «Допоможіть захистити свободу віросповідання», «Пан Зеленський, де закон, де захист Конституції» перекрили дорогу, пропускаючи автомобілі екстрених спецслужб. Звичайним автівкам дорогу відкривали раз у півгодини. Про це стало відомо зі свідчень очевидців, повідомляє Район.Камінь-Кашигський.

Відомо, що акцію заздалегідь погодили та анонсували. Її мета – домогтися, щоб один із двох храмів Нуйна залишився у лоні УПЦ МП. Наразі протестувальники розійшлися.

Відомо, що більшість місцевих підтримує Православну Церкву України.

Нагадаємо, релігійна громада села Нуйно перейшла у ПЦУ 7 червня цього року. Храм Преображення Господнього Православної Церкви України передали у постійне безоплатне користування громаді.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/76376/

Следующая новость
Предыдущая новость

Реле напряжения, защита электроприборов. Кримський архієпископ УПЦ КП відвідав у суді заарештованого українця Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Ставки на спорт: от новичка до профи

Публикации